SOFFGRUPP, 1950/60-tal, 2 delar, troligen Holms Fabriker AB, Virserum.

308905. SOFFGRUPP, 1950/60-tal, 2 delar, troligen Holms Fabriker AB, Virserum.

Soffa med utdragbar bädd. 220x80x75 cm.
Fåtölj 80x65x78 cm.

Bruksslitage och åldersslitage. Någon fläck finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtölj 80x65x78 cm.

Antal besök: 2 388