Upplands Enskilda Bank, Avesta Stads Sparbank, Kopparbergs Läns Sparbank, Folkare Sparbank Krylbo, Hedemora Sparbank. Höjd 6 - 6,5 cm.
Smärre slitage, repor samt slagmärken.
Nycklar saknas.