VÄGGPLATTA Stengods, Olle Alberius, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

308837. VÄGGPLATTA Stengods, Olle Alberius, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

31,5 x 30 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

31,5 x 30 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 907