RÄKNEMASKIN Facit samt PENNVÄSSARE märkt ESA.

308831. RÄKNEMASKIN Facit samt PENNVÄSSARE märkt ESA.

Längd 27 - 34 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27 - 34 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 079