Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Teknika & Nautika
RÄKNEMASKIN Facit samt PENNVÄSSARE märkt ESA.
308831. RÄKNEMASKIN Facit samt PENNVÄSSARE märkt ESA.
Längd 27 - 34 cm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 27 - 34 cm.
Slitage, skador.
Auktionshuset Kolonn
1 079