SALSSKÅP i valnöt , 1900-talets andra hälft.

308803. SALSSKÅP i valnöt , 1900-talets andra hälft.

Salsskåp i valnöt med två dörrar bakom vilka det finns hyllinredning och utvändigt finns fyra lådor, höjd 180 cm,
bredd 118 cm, djup 44 cm.

Lås defekt, dörrarna kan ej stängas då nyckeln sitter fast i dörrlåset
Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 118 cm, djup 44 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 348