STRINGHYLLA, 50/60-tal.

STRINGHYLLA, 50/60-tal.
30877. STRINGHYLLA, 50/60-tal.

Två hyllplan i teak, en tidningshylla, svart gavlar, märkt string. Längd 78, bredd 30, höjd 77 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 437