Rak modell med klädd faststoppad sits och ryggbricka
Rygghöjd 94 cm
Ettikettmärkta Skaraborgs möbelindustrier, Tibro AB.
2 stolar rickiga
Bruksslitage
Jack
Repor.
Rygghöjd 94 cm
2 stolar rickiga
Bruksslitage
Jack
Repor.