SPEGEL, Rokoko stil, 17/1800-tal.

308688. SPEGEL, Rokoko stil, 17/1800-tal.

Höjd 50, bredd 32 cm.

Senare glas, färgsläpp, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50, bredd 32 cm.

Antal besök: 908