IRENE JARZ. "Venezianska lekar II", färgetsning, signerad samt numrerad 109/175.

308687. IRENE JARZ. "Venezianska lekar II", färgetsning, signerad samt numrerad 109/175.

35 x 31 cm.

Bruksskick.

Irene Jarz (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 31 cm.

Bruksskick.

Irene Jarz (Född 1952)

Antal besök: 1 171