DOCKSKÅPSMÖBLER, samt tillbehör, delvis Gemla, 1900-talets första hälft.

308655. DOCKSKÅPSMÖBLER, samt tillbehör, delvis Gemla, 1900-talets första hälft.

Matsalsgrupp Gemla 4 delar, etikettmärkta, skåp, stolar och bord
Övriga möbler, skåp, stolar, spegel
Dockhuvud samt ram, brickor, glas och kannor i olika metall samt glas och porslin.

Ena stolen från Gemla med nytillverkade ben, ej monterade, i övrigt med vissa skador samt omonterade möbler.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 692