STORT PARTI NYSILVER, vikt ca 48 kg, 1900-tal.

308644. STORT PARTI NYSILVER, vikt ca 48 kg, 1900-tal.

Diverse tillverkare.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diverse tillverkare.

Bruksslitage, ej genomgånget.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 808