SYMASKIN, Husqvarna Zig Zag, 1900-talets mitt.

308631. SYMASKIN, Husqvarna Zig Zag, 1900-talets mitt.

Symaskin med tillbehör samt bruksanvisning i väska.
Väskans mått, längd 42, bredd 23, höjd 32 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgången.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 13 956