ARMIN BIRKEL. blandade medier. Kvinnlig naken i profil.

308609. ARMIN BIRKEL. blandade medier. Kvinnlig naken i profil.

Armin Birkel (10.08.1941 Dornbirn, Österrike - 04.12.2009 Berlin); i detta parti en blandad media i rött, blått och svart. Den visar en uppenbarligen naken kvinnlig person med huvudet nere. Signerad och daterad nere till höger: A. Birkel (19) 79. Enkel inramning i en passe-partout bakom glas, mått ca. 50 x 70 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

Antal besök: 1 395