OKÄND KONSTNÄR. Gråtande barn, brons på stensockel, otydligt signerad.

30858. OKÄND KONSTNÄR. Gråtande barn, brons på stensockel, otydligt signerad.

Höjd inkl sockel ca 15 cm.

Slitage. Lös från sockeln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl sockel ca 15 cm.

Slitage. Lös från sockeln.

Antal besök: 1 277