MUGG samt KOPP med FAT, silver, troligen Ryssland och Frankrike1800-tal, vikt ca 151 gram.

308562. MUGG samt KOPP med FAT, silver, troligen Ryssland och Frankrike1800-tal, vikt ca 151 gram.

Höjd 60 - 8,5 cm.

Slitage, bucklor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 - 8,5 cm.

Slitage, bucklor, gravyr.

Antal besök: 756