KOFFERT, Western G&T Co, 1900-talets början.

308512. KOFFERT, Western G&T Co, 1900-talets början.

Höjd 56, bredd 47, längd 88 cm.

Kraftigt slitage, anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kraftigt slitage, anlupen.

Antal besök: 1 151