YTTERFODER, 2st, famille Rosé, Kina, 1900-tal.

308496. YTTERFODER, 2st, famille Rosé, Kina, 1900-tal.

Höjd 17,5 - 20 cm. Krukans inner diameter 19 - 22 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 014