BRITA NORDENCREUTZ. Olja på duk.

308358. BRITA NORDENCREUTZ. Olja på duk.

Män vid port. Signerad och daterad -57. 27x36 cm.

Slitage samt genomsläpp i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 659