PARTI FICKUR, 3 st, bl a Omega, Schweiz.

308308. PARTI FICKUR, 3 st, bl a Omega, Schweiz.

Fickur med ciselerad dekor på boettlocket
Boettens insida med stämpel Omega 0,900
Boettnummer 5252978 D, Omega Grand Prix Paris 1900
Fickur med kedja och cisellerad dekor på boettlocket
Boettens insida med stämpel Omega 0,800
Boettnummer 7453410 2, Omega Bienne Geneve
Fickur med kedja och ciselerad dekor på boettlocket
Boettens insida med nummer 2082844 samt stämplad 0.800.

Bruksslitage
Glas spräckt på pomärkt fickur
Ej funktionstesade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Ej funktionstesade.

Antal besök: 3 271