JOHAN HILDING HÄGLEBY. Olja på pannå.

308253. JOHAN HILDING HÄGLEBY. Olja på pannå.

Landskap med stuga. Signerad. 34x43 cm.

Bruksslitage.

Johan Hilding Hägleby (1900–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 097