KUDDAR, 2 st samt BONAD, tidigt 1900-tal.

308252. KUDDAR, 2 st samt BONAD, tidigt 1900-tal.

Kuddar 65 x 56 samt 60 x 80 cm. Väggbonad 73 x 86 cm.

Bruksslitage.Kuddar fåtal lagningar samt hål. Väggbonad flertalet fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 871