RESEKOFFERT, Paul U. Bergströms AB, 1900-talets första hälft.

308220. RESEKOFFERT, Paul U. Bergströms AB, 1900-talets första hälft.

Tygklädd insida.
Längd 75 cm.
Bredd 49,5 cm.
Höjd 23,5 cm.

Bruksslitage, fläckar, ställvis hårdare slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tygklädd insida.
Längd 75 cm.
Bredd 49,5 cm.
Höjd 23,5 cm.

Antal besök: 907