SKRIVBORDSUPPSATS samt LJUSSTAKAR, tenn, Nordiska Juvelaktiebolaget, 1930-tal.

308171. SKRIVBORDSUPPSATS samt LJUSSTAKAR, tenn, Nordiska Juvelaktiebolaget, 1930-tal.

Ett par ljusstakar, höjd ca 10 cm.
Skrivbordsuppsats innehållande bläckhorn, brevkniv, brevställ, läskpappersvagga samt stämpel.

Bruksslitage, märken, repor, smärre bucklor. Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 393