BÖCKER (2), Svenska gods och gårdar samt Sveriges bebyggelse.

308168. BÖCKER (2), Svenska gods och gårdar samt Sveriges bebyggelse.

Svenska Gods och gårdar: Kalmar län norra.
Sveriges bebyggelse: Landsbygden Kalmar län II.

Slitage. Svenska gods och gårdar med omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 072