KÄPPSTÄLL med 7 käppar samt 2 emaljhinkar.

30812. KÄPPSTÄLL med 7 käppar samt 2 emaljhinkar.

Stengodskruka höjd 48 cm. En käpp med mässings- och en med hornkrycka. Hinkar med blå kantdekor.

Nagg i krukan,en käpp med skadat handtag.Hinkarna med emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 776