ERIC HANSEN AF HIMMELRIGE. "Röd poesi", olja på duk, signerad.

308101. ERIC HANSEN AF HIMMELRIGE. "Röd poesi", olja på duk, signerad.

70 x 150 cm.

Mindre färgsläpp och krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 150 cm.

Antal besök: 3 449