PIEDESTALER, 2 st, förgyllda med marmorskivor, 1900-tal.

308073. PIEDESTALER, 2 st, förgyllda med marmorskivor, 1900-tal.

Höjd 64 cm respektive 74 cm.

Den höga har skador och är instabil, i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 64 cm respektive 74 cm.

Antal besök: 877