STOLAR, 6 st (4+2), nyrokoko samt MATBORD gustaviansk stil,1900-tal.

308069. STOLAR, 6 st (4+2), nyrokoko samt MATBORD gustaviansk stil,1900-tal.

Stolar 2 snarlika modeller rygghöjd ca 90 cm.
Matbord höjd 73,5 cm, diameter 110 cm.
2 iläggsskivor 110 x 30 cm vardera.

Bordet har märken och repor, stolarna normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 747