KÄPP med SVÄRD, 1900-talets mitt.

308025. KÄPP med SVÄRD, 1900-talets mitt.

Längd ca. 77 cm.

Slitage, mindre sprickor på handtag. Mindre rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 77 cm.

Antal besök: 7 473