308012. RADIOMÖBEL samt STENKAKOR, Centrum, AB Gylling & co, Stockholm, 1950/60-tal.
Radiomöbel med grammofonspelare, Märkt: Centrum stereo transifonic.
Längd: 86, Bredd: 30, Höjd: 62 cm.
Medföljer 14 st stenskivor för grammofon.
Ålders- och bruksslitage. Ej genomgången.