RADIOMÖBEL samt STENKAKOR, Centrum, AB Gylling & co, Stockholm, 1950/60-tal.

308012. RADIOMÖBEL samt STENKAKOR, Centrum, AB Gylling & co, Stockholm, 1950/60-tal.

Radiomöbel med grammofonspelare, Märkt: Centrum stereo transifonic.
Längd: 86, Bredd: 30, Höjd: 62 cm.
Medföljer 14 st stenskivor för grammofon.

Ålders- och bruksslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 941