AXEL FRIDELL. 3 st, torrnålsgravyrer/etsning.

30799. AXEL FRIDELL. 3 st, torrnålsgravyrer/etsning.

29 x 23 och nedåt.
"Gustaf V" handsignerad.

Gulnade blad, fläckar på "Gustaf V".

Axel Fridell (1894–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 23 och nedåt.
"Gustaf V" handsignerad.

Axel Fridell (1894–1935)

Antal besök: 1 581