SKRIVBORD, Bodafors Svenska Möbelfabriken.

30792. SKRIVBORD, Bodafors Svenska Möbelfabriken.

Med glasskiva. Nyckel finns.
Längd 130, bredd 46, höjd 73 cm.

Slitage. Fanerskador. Avslag på glasskiva. Solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med glasskiva. Nyckel finns.

Antal besök: 1 896