SOVRUMSMÖBLER, 5 delar, 1900-talets första hälft.

307891. SOVRUMSMÖBLER, 5 delar, 1900-talets första hälft.

Byrå: höjd 65 cm, bredd 96 cm, djup 46 cm.
2 sängbord: höjd 50 cm, bredd 43 cm, djup 35 cm.
2 stolar, rygghöjd 79 cm.

Slitage, märken, repor, klistermärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 stolar, rygghöjd 79 cm.

Antal besök: 844