IRENE JARZ. Maskerad i Venedig. Färglitografi, signerad och numrerad 58/150.

307877. IRENE JARZ. Maskerad i Venedig. Färglitografi, signerad och numrerad 58/150.

Motivets mått ca 14,5 x 14,5 cm.

Irene Jarz (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Irene Jarz (Född 1952)

Antal besök: 1 122