KISTA, plant lock, 1800-tal + PALL, teak/galon, 1960-tal.

307863. KISTA, plant lock, 1800-tal + PALL, teak/galon, 1960-tal.

Kista, metallbeslag, höjd 44, längd 98, bredd 56 cm.
Pall, höjd 40, längd 68 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall, höjd 40, längd 68 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 234