STEFANO BECCARI. Etsning, signerad och numrerad 37/150.

307834. STEFANO BECCARI. Etsning, signerad och numrerad 37/150.

Bildytan 34 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytan 34 x 43 cm.

Antal besök: 1 229