ARMBAND samt HALBAND, silver, 1900/2000-tal.

307769. ARMBAND samt HALBAND, silver, 1900/2000-tal.

Längd ca 19 - 45 cm.
Vikt ca 97 gram.

Kompletterat låt på armband. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 19 - 45 cm.
Vikt ca 97 gram.

Antal besök: 742