GLASSERVIS, 31 delar, dekor av kvist med rosenknopp, 1900-tal.

30768. GLASSERVIS, 31 delar, dekor av kvist med rosenknopp, 1900-tal.

9 vattenglas, höjd 13,5 cm.
5 vitvin, höjd ca 14 cm.
4 cocktailglas, höjd 12 cm.
5 rödvinsglas, höjd 15,5 cm.
4 snapsglas, höjd 14 cm.
3 + 1 likörglas, höjd 8 - 11,5 cm.

Slitage.
Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 vattenglas, höjd 13,5 cm.
5 vitvin, höjd ca 14 cm.
4 cocktailglas, höjd 12 cm.
5 rödvinsglas, höjd 15,5 cm.
4 snapsglas, höjd 14 cm.

Slitage.
Enstaka nagg.

Antal besök: 848