MATBORD med STOLAR, 4 st allmogestil, 1900-tal.

307653. MATBORD med STOLAR, 4 st allmogestil, 1900-tal.

Gran. Stolar ådringsmålade. Bord längd 110 + 42x2, bredd 90, höjd 77 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 141