FÄLLBORD, 1800-tal, märkt BL.

FÄLLBORD, 1800-tal, märkt BL.
307607. FÄLLBORD, 1800-tal, märkt BL.

Diameter 77 cm.
Höjd 71 cm.
Höjd ståendes 114 cm.

Ommålat, slitage, märken, kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 77 cm.
Höjd 71 cm.
Höjd ståendes 114 cm.

Antal besök: 836