GÖSTA WESSTRÖM. OD, Metande pojkar. 102X70 cm.

30750. GÖSTA WESSTRÖM. OD, Metande pojkar. 102X70 cm.

sign.o dat.1939.

Gör en kostnadsfri värdering!

sign.o dat.1939.

Antal besök: 1 341