TERRIN, Rörstrand," bella",18/1900-tal.

307493. TERRIN, Rörstrand," bella",18/1900-tal.

Höjd 23cm.

Åldersslitage. Lock med nagg samt mindre ytspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23cm.

Antal besök: 3 953