EMIL ZOIR, olja samt 2 litografier samt 2 oljetryck.

30748. EMIL ZOIR, olja samt 2 litografier samt 2 oljetryck.

Portaler i landskap. OP 30X40 cm. 2 signerade originallitografier,47X37, resp.28X22 cm. 2 oljetryck med skydddsänglar 49X38 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 556