30743. PLÅTLEKSAKER GAMA stridsvagn och släpvagn, KELLERMANN släpvagn delvis originalkartong.
Stridsvagn med fungerande urverk. GAMA släpvagn längd 19 cm. Kellermann släpvagn 365 längd 9 cm. Tomkartong Schuco 4001 tillkommer.
Bra skick med slitage. Kartonger med skador.