PLÅTLEKSAKER GAMA stridsvagn och släpvagn, KELLERMANN släpvagn delvis originalkartong.

30743. PLÅTLEKSAKER GAMA stridsvagn och släpvagn, KELLERMANN släpvagn delvis originalkartong.

Stridsvagn med fungerande urverk. GAMA släpvagn längd 19 cm. Kellermann släpvagn 365 längd 9 cm. Tomkartong Schuco 4001 tillkommer.

Bra skick med slitage. Kartonger med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 514