Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Bord
BORD, marmor och gulmetall, 1900-tal.
307422. BORD, marmor och gulmetall, 1900-tal.
Höjd 48 cm. Diameter 37 cm.
Repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 48 cm. Diameter 37 cm.
Repor.
Gomér & Andersson Linköping
832