RINGAR 2 st, 18 k samt 14 k, Guld.

307420. RINGAR 2 st, 18 k samt 14 k, Guld.

Klackring 18 k, vikt 3,9 gram.
Ring slät, 14 k, vikt 5,4 gram.
Utländska stämplar, testade med syra.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 902