10-GRUPPEN, tryckt bomullstyg "Berlin" Borås Cotton, två delar, 190x140 cm vardera
Brita och Lennart Svefors, Farma textiltryck 240x120 cm
Två längder tyg, 1960/70-tal 240x160 cm och 200x140 cm.
Bruksslitage.
Bruksslitage.