KAFFESERVIS, 38 delar, porslin, Upsala-Ekeby, Karlskrona, 1900-talets andra hälft.

307317. KAFFESERVIS, 38 delar, porslin, Upsala-Ekeby, Karlskrona, 1900-talets andra hälft.

12 koppar med 12 fat, 12 assietter, 1 kaffekanna samt 1 mjölkkanna.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 11 668