ALVAR JONSON. Olja på duk.

ALVAR JONSON. Olja på duk.
307291. ALVAR JONSON. Olja på duk.

På vakt. Signerad. 33x40 cm
Alvar Jonson var bror till Sven Jonson i Halmstadgruppen.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

På vakt. Signerad. 33x40 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 1 353