ARVID AHLBERG. Kustbild med fartyg, olja på duk, signerad.

307241. ARVID AHLBERG. Kustbild med fartyg, olja på duk, signerad.

50 x 65 cm.

Krackelerad, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 65 cm.

Krackelerad, lagning.

Antal besök: 1 212